Piletid

Festivali pileteid on võimalik soetada PÖFFi info- ja piletikeskustest Tallinnas Solaris Keskuses, Coca-Cola Plazas ja Tartu Kaubamajas ning kõikides Piletilevi müügikohtades üle Eesti ning internetis aadressil www.piletilevi.ee.

Pilet: 4 €
Sooduspilet (õpilased, tudengid, pensionärid): 3,5 €
Festivali pass: 50 €

Festivali pass

Festivali pass võimaldab selle omanikul passi ja kaelakaardi ettenäitamisel külastada piiramatult kõiki Animated Dreams’i seansse ning osta igale külastatavale seansile kaaslase jaoks ühe sõbrapileti hinnaga 3,5 €.

Passide eelmüük algab 5. novembrist 2014 Piletilevi keskkonnas. Pärast passi eest tasumist tuleb saata oma eesnimi, perekonnanimi, telefoninumber, dokumendifoto ja pileti ID aadressile kassa@poff.ee.

Passi valmimisest antakse teada e-kirja teel, samas saadetakse ka Animated Dreams’i passi kasutusjuhend ning info passi kättesaamise kohta. Passiga saab pileteid välja võtta alates 5. novembrist Piletilevi koduleheküljelt ning alates 8. novembrist PÖFFi info- ja piletimüügikeskustest.

Piletite broneerimine

Pileteid on võimalik broneerida alates hetkest, mil festivali ajakava on avalikustatud. Minimaalselt saab korraga broneerida kuus piletit. Seda saab teha aadressil anima@poff.ee. Kohtade broneerimiseks saada e-kiri filmi nime, linastusaja ning oma ees- ja perekonnanimega. Õnnestunud broneeringule tuleb kinnitav vastus. Eelnevalt broneeritud piletid saab kätte PÖFFi kassadest.

Lisainfo: anima@poff.ee